Святкування Покрови у Сан-Франциско

by Fr. Roman
65

5 жовтня 2025 року парафія Непорочного Зачаття УГКЦ у Сан-Франциско відзначила свято Покрови Пресвятої Богородиці та вшанувала захисників України.

Парафіяни зібралися на спільну молитву за мир і перемогу України, дякуючи Богородиці за Її постійну опіку над нашим народом.

Після богослужіння, яке очолив о. Олег Кепещук, у парафіяльній залі відбувся святковий концерт, підготовлений учнями недільної української школи. Діти зворушливо співали патріотичні пісні та декламували вірші про Україну, мир і героїв, які віддали своє життя за Батьківщину. Їхній виступ став свідченням щирої любові до рідної землі та вдячності тим, хто захищає її сьогодні.

Свято завершилося  дружнім спілкуванням у теплій родинній атмосфері, сповненій віри, надії та любові.

You may also like